Anasayfa
Hakkımızda
Otelimiz Hizmetlerimiz Odalarımız Foto Albüm Ulaşım İletişim

A sınıfı bir acentenin, özellikle av-doğa turizminde dünyada marka yapmış Yusufeli ilçesine büyük katkıları olacaktır. Bu bakımdan sizleri kutluyor, başarılarınızın devamını temenni ediyorum.

Faruk BUCAK
Sakarya/Türkiye

24-25 ağustos 2015 tarihlerinde Almatur Otelde kaldım. 3 yıldızlı bir otel olmasına rağmen 4 yıldızlı otelleri aratmayacak şekilde bakımlı, düzenli ve tertipli olması beni ziyadesiyle memnun etti. Otelin sahibi İlhan Bey kendini işine adamış bir hoşsohbet bir insan. Müşterileri ile birebir ilgilenmesi ve yardımcı olması sebebiyle Otelini ve lokantasını özellikle tavsiye ediyorum. Otelde açık büfe kahvaltının, 6. katta Barhal çayı ve Yusufeli manzaralı Lokantasında verilmesi insana hoş bir ortam sunuyor. Ayrıca Otelin Barhal çayının kenarında bulunması sebebiyle su sesine merakı olanlar ninni gibi gelen bu sesle benim gibi çok rahat bir uyku çekebilirler.

Murat Şener-Ankara
Seçiniz/Türkiye

Temiz, ferah Barhal çayının sesiyle huzurlu bir gece geçirdim emeği geçenlere bu ilçeye bunu kazandıran Ali bey ve ailesine çok teşekkür ediyorum

Ayça
Bolu/Türkiye

Güzel eser iyi ,kalteli, daim hizmet vermeniz temennisiyle .

ali hacıoğlu
Seçiniz/Türkiye

Tümünü oku

Yöresel Lezzetler...


Otel Almatur Restaurant yöresel mutfağının birbirinden lezzetli yemeklerini sizlere sunuyor.Zengin mönü içeriğiyle leziz yemekleri dilerseniz şehir manzaralı restoranımızda tadabilirsiniz. 80 kişi kapasiteli restaurantımız otel içi ve dışından tüm misafirlerimze açıktır.